تبلیغات
مطالب اینترنتی - دکوراسیون اتاق خواب کودک با طراحی مدرن و شیک

دکوراسیون اتاق خواب کودک با طراحی مدرن و شیک

نویسنده : نویسنده شنبه 30 بهمن 1395 02:30 ب.ظ  •   مفیدستان:

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک باید از رنگ‌های شاد و هماهنگ استفاده کرد. طرح‌هایی همچون هلو کیتی و باب اسفنجی مورد علاقه کودکان است.

اتاق خواب باید دارای فضایی آرام برای استراحت کودکان باشد. کودک شما فعلا چه برای خواب و چه برای بازی کردن باید بیشترین وقتش را در اتاقی که شما برای او مهیا کرده‌اید بگذراند. بنابراین بهتر است به هنگام انتخاب وسایل اتاق او توجه کافی داشته باشید تا بتوانید محیطی خوب و مناسب برای کودک فراهم آورید. در ادامه نکات و تصاویری پیرامون نحوه چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب کودک قرار داده‌ایم که می‌تواند به شما در داشتن یک طراحی خوب و مناسب برای اتاق کودکتان کمک کند. با ما همراه باشید.

دکوراسیون اتاق خواب کودک - دکوراسیون اتاق کودک- عکس اتاق خواب

دکوراسیون بعضی مکان‌ها در منزل مثل اتاق کودک احتیاج به رعایت نکات مهم و ریزه‌کاری‌هایی دارد که لازم است ضمن توجه به آنها دکوراسیون اتاق کودک جدید و شیکی را طراحی کنید. یکی‌ از این نکات مهم و ضروری توجه به نیازها و توانایی‌های کودک است که باعث می‌شود بهترین انتخاب را داشته باشید و دکوراسیونی مناسب و ایده‌آل برای اتاق خواب کودک دلبندتان طراحی و اجرا نمایید. با توجه به خواست و نیاز کودک رنگ مناسب برای دکوراسیون، اجزا و وسایل مورد نیاز و همچنین نوع چیدمان و دیزاین اتاق را انتخاب کنید. در ضمن برای داشتن بهترین انتخاب علاوه بر سن کودک، توجه به جنسیت نیز اهمیت زیادی دارد.

ویژگی‌های مهم اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک باید به گونه‌ای باشد که:

  • باعث تقویت رشد او باشد.
  • بتواند محیطی برای سرگرمی و تفریح او فراهم کند.
  • باید محلی برای آرامش باشد و خواب آرام او را تامین کند.
  • باید ویژگی انعطاف‌پذیری را نیز داشته باشد که همچنان که او رشد می‌کند قابلیت تغییر و انطباق محیط با توجه به افزایش سن کودک را دارا باشد.
  • باید امن بوده و وسایل و اسباب بازی‌های این اتاق کم‌خطر باشد.

چه رنگی؟

رنگ اتاق خواب کودک بهتر است بر اساس سلیقه کودک انتخاب گردد. اما به طور کلی برای طراحی و اتاق کودک رنگ‌های آبی، نارنجی، قرمز و … می‌تواند ترکیبی مناسب بسازد. برای دختران استفاده از رنگ‌های خانواده صورتی و بنفش می‌تواند مناسب باشد و برای پسران هم باید به سلیقه وی در انتخاب رنگ دکوراسیون و مبلمان توجه نمود. توجه داشته باشید که این محیط باید برای کودک محیطی شاد و رنگی باشد. حتی اگر دیواری‌های اتاق به رنگ سفید هستند، انتخاب مبلمان رنگارنگ و استفاده از دکوری‌های با رنگ‌های شاد و متناسب روحیه کودک می‌تواند فضایی شادتر برای او بسازد.

چه طرحی؟

طرح اتاق خواب کودک هم می‌تواند اسپرت باشد و هم می‌تواند بر اساس جنسیت کودک تعیین شود. برای طرح‌هایی با تم اسپرت مدل‌های زیر گزینه‌های خوبی هستند.در صورتی که بخواهید طرح اتاق کودک شما کاملا متناسب با جنسیت او باشد باید به سراغ طرح‌های دخترانه و پسرانه بروید:

دکوراسیون اتاق خواب کودک (دخترانه)
برای انتخاب دکوراسیون اتاق کودک جدید و زیبای دخترانه سعی کنید با توجه به روحیات حساس و لطیف دخترانه و همچنین نیازها و توانایی‌های کودک و با توجه به سن و سال بهترین انتخاب و طراحی دکوراسیون را داشته باشید. یکی از ایده‌های جالب و قابل توجه برای انتخاب دکوراسیون مناسب برای اتاق کودک، به کار بردن تم دخترانه است که تا حدودی طراحی و اجرا را سهولت می‌بخشد و مطمئنا فضایی زیبا و شیک ایجاد می‌کند که مورد توجه کودک و سایرین واقع خواهد شد.

اتاق خواب کودک دخترانه - دکوراسیون اتاق کودک - عکس دکوراسیون اتاق خواب

پرده اتاق خواب کودک - دکوراسیون اتاق کودک - تزیین اتاق خواب دخترانه


دکوراسیون اتاق خواب کودک (پسرانه)
یکی از معیارهای مهم برای انتخاب دکوراسیون جدید برای اتاق خواب پسرانه ایجاد محیطی گرم و صمیمی است که بر پایه نیازها و تمایلات پسرانه طراحی شده باشد. به این نکته توجه داشته باشید که اتاق خواب پسرانه فضایی برای تخلیه انرژی است، کودک شما با وجود سن کم، باز هم توانایی‌ها و نیازهایی دارد که باید به آنها توجه کنید و مناسب‌ترین فضا و مکان را فراهم آورید. تصاویری که در ادامه مشاهده می‌فرمایید نمونه‌هایی از انواع طراحی اتاق کودک پسرانه با توجه به روحیات و نیازهای آنها است که هر یک می‌تواند ایده جذاب و جالب برای انتخاب دکوراسیون اتاق خواب مناسب برای کودک شما باشد.

دکوراسیون اتاق کودک پسرانه - اتاق خواب پسرانه - چیدمان اتاق کودک

اتاق خواب پسرانه - دکوراسیون اتاق خواب کودک - عکس اتاق پسر


یک ایده

در صورتی که کودک شما عاشق شخصیت‌های کارتونی است می‌توانید با انتخاب یک طرح کلی با تم شخصیت محبوبش او را شگفت‌زده کنید. دو شخصیت محبوب و مورد علاقه بچه‌ها هلو کیتی و باب اسفنجی می‌باشد.

دکوراسوین اتاق کودک با تم هلو کیتی
یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین چیزها برای دختران کوچک صورت دوست داشتنی یک گربه کوچک است. اگر شما در منزلتان دختربچه دارید پس مطمئنا می‌توانید حدس بزنید که منظور ما هلو کیتی است. دختران کوچک مجذوب زیبایی هلو کیتی می‌شوند و اگر شما به دنبال طرحی برای دکوراسیون اتاق خواب دختربچه‌تان هستید به عنوان یک گزینه طرح هلو کیتی به شما پیشنهاد می‌شود.

طرح اتاق خواب کودک - اتاق کودک طرح هلو کیتی - دکوراسیون اتاق با طرح کیتی

طرح کیتی برای اتاق کودک - عکس اتاق کیتی - دکوراسیون اتاق کودک


دکوراسیون اتاق کودک با تم باب اسفنجی
شخصیت کارتونی باب اسفنجی امروزه شخصیت محبوب همه خانواده و نه فقط کودکان است. بنابراین برای خود شما هم تغییر دکوراسیون اتاق خواب کودکتان خالی از لطف نیست چرا که به سادگی و پیروی از اشکال و رنگ و لعاب تم باب اسفنجی در این کار موفق خواهید بود. بدون اینکه لازم باشد در طراحی داخلی یا دیزاین داخلی تبحر خاصی داشته باشید. یکی از راحت‌ترین راه‌ها در دیزاین اتاق کودک استفاده از پوسترهای رنگی دیواری با تصاویر باب اسفنجی می‌باشد.

اتاق خواب کودک طرح باب اسفنجی - دکوراسیون باب اسفنجی - عکس اتاق کودک با طرح باب اسفنجی

دکوراسیون اتاق کودک باب اسفنجی - عکس اتاق خواب کود طرح باب اسفنجی - دکوراسیون اتاق بچه

امیدواریم از این مدل‌های جدید دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک استفاده کرده باشید و بتوانید طرح مناسب و زیبایی برای اتاق کودکتان انتخاب کنید.

گردآوری:
مجله اینترنتی ستارهلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، …دکوراسیون منزل عروس،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،دکوراسیون اتاق خواب،دکوراسیون دکوراسیون اتاق خواب، طراحی اتاق خواب، انواع دکوراسیون خواب دکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون اتاق خواب کودکدکوراسیون اتاق خواب پسرانهدکوراسیون دکوراسیون زیبای اتاق خواب دخترانه با تم هلو کیتی …دکوراسیون اتاق خواب جوانان با چیدمان بسیار زیبا تصاویر دکوراسیون اتاق خواب جوانان دکوراسیون دکوراسیوندکوراسیون منزلدکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون محل کارمدل پردهدکوراسیون آشنایی با دکوراسیون داخلی لوکس خانه های مدرن و شیک دکوراسیونداخلینورپردازی آپارتمان دوخوابه با طراحی زیبا و دوست داشتنی دکوراسیون داخلی خانه های چیدانه طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی …چیدانه مرجع تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی و معماری، معرفی پروژه های دکوراسیون و معماری اتاق های دونفره مدرن را با این تخت خواب ها …دکوراسیون اتاق خواب جوانان با چیدمان بسیار زیبا تصاویر دکوراسیون اتاق خواب جوانان دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان دختر و پسر برای …دکوراسیوندکوراسیون اتاق کودک و نوجوان دختر و پسر برای فصل مدرسه تکنیک و اصول چیدمان اتاق دکوراسیون و مدل تخت و کمد اتاق نوزاد و کودک دکوراسیوناتاقنوزاددکوراسیون اتاق نوزاد و کودک را قبل از چیدمان باید در ذهن خود طراحی کنید بخش اصلی اصول طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد دختر و پسر دکوراسیوناتاقنوزادطراحی دکوراسیون اتاق نوزاد طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد یکی از لذت بخش ترین طراحی های دکوراسیون، دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خواب، چیدمان منزل دکوراسیون منزل عروس،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،دکوراسیون اتاق خواب،دکوراسیون اتاق دکوراسیون اتاق خواب، طراحی اتاق خواب، انواع دکوراسیون خواب دکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون اتاق خواب کودکدکوراسیون اتاق خواب پسرانهدکوراسیون اتاق دکوراسیون زیبای اتاق خواب دخترانه با تم هلو کیتی عکس دکوراسیون و تزیینات شیک دیوار حیاط با ایده های زیبا تصاویر دکوراسیون اتاق خواب جوانان با دکوراسیون دکوراسیوندکوراسیون منزلدکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون محل کارمدل پردهدکوراسیون خانه آشنایی با دکوراسیون داخلی لوکس خانه های مدرن و شیک دکوراسیون نورپردازی آپارتمان دوخوابه با طراحی زیبا و دوست داشتنی دکوراسیون داخلی خانه های متفاوت و اتاق های دونفره مدرن را با این تخت خواب ها بسازیدتصاویر دکوراسیون اتاق خواب جوانان با چیدمان بسیار زیبا تصاویر دکوراسیون اتاق خواب جوانان با دکوراسیون دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون اتاق نشیمندکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون منزل دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان دختر و پسر برای فصل مدرسه دکوراسیون دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان دختر و پسر برای فصل مدرسه تکنیک و اصول چیدمان اتاق خواب دکوراسیون و مدل تخت و کمد اتاق نوزاد و کودک دکوراسیوناتاقنوزاد دکوراسیون اتاق نوزاد و مدل سیسمونی بچه و تخت و کمد اتاق نوجوان و چیدمان اتاق خواب دخترانه و اصول طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد دختر و پسر دکوراسیوناتاقنوزاد دکوراسیون اتاق نوزاد و دکوراسیون اتاق نوزاد پسر و دکوراسیون اتاق نوزاد دختر و دکور اتاق

مطلب دکوراسیون اتاق خواب کودک با طراحی مدرن و شیک در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :دکوراسیون اتاق خواب کودک با طراحی مدرن و شیک
http://mofidestan.ir/%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-%d8%a8%d8%a7-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%b1%d9%86/

آخرین ویرایش: - -

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر